Posadzki anhydrytowe

Posadzki anhydrytowe producent PLANEX / wykonawca

Podłoga to ważna składowa w części budowanej inwestycji, dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta, proponujemy nasze wylewki anhydrytowe, które są wolne od spękań, równe i wytrzymałe!

W przypadku ogrzewania podłogowego wylewka musi przewodzić ciepło instalacji grzewczej. Wszystkie te parametry spełniają wylewki anhydrytowe proponowane przez naszą firmę.

Zaletą wylewki anhydrytowej jest równa powierzchnia, ponieważ dzięki płynnej konsystencji wylewka ta posiada właściwości samopoziomujące.

Wylewkę anhydrytową wykonuje się w stosunkowo szybkim czasie, przy realizacji domu 200m2 to czas ok. 3h od momentu przyjazdu ekipy budowlanej.
Bardzo ważną cechą naszych wylewek jest to, że w krótkim czasie wysychają, a już po 48h można po nich chodzić i kontynuować kolejne lekkie prace budowlane.

Wysokie parametry wytrzymałościowe wylewki anhydrytowej powodują, że możemy wykonywać je np. na ogrzewaniu podłogowym już od 3cm nad rurą grzejną tj. 4,5cm, a bez ogrzewania wystarczy tylko 3,5cm grubości.

Do pobrania:

Karta techniczna PLANEX